Переведення дачного (садового) будинку у житловий будинок

Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №321.

Для переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок необхідно подати заяву на ім’я міського голови – Буряка В.В. за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №321, згідно з додатком 1.

До заяви додаються:

- копія документа про право власності на дачний чи садовий будинок, засвідчена в установленому порядку (крім випадку, коли право власності на такий будинок зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);

- письмова згода співвласників (за наявності) на переведення такого будинку в жилий;

- звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам за формою згідно з додатком 2.

За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів уповноважений орган протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову в такому переведенні.

У відповідності до рішення Запорізької міської ради від 31.10.2018 №25 виконавчий комітет Запорізької міської ради визначено уповноваженим органом щодо прийняття рішень про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову в такому переведенні.

Розгляд заяви про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову в такому переведенні проводиться у відповідності до регламенту роботи виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Заява на переведення  дачного чи садового будиночку у житловий будинок

Запис на прийом online