Адміністративні та інші послуги

     Адміністративні послуги, що надаються департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради згідно Закону України «Про адміністративні послуги», через центри надання адміністративних послуг:

 1. Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки (внесення змін до будівельного паспорту) та реєстрація в містобудівному кадастрі;
 2. Видача висновку про погодження документації із землеустрою та реєстрація його в містобудівному кадастрі.

 Місцезнаходження центрів надання адміністративних послуг:

 • Філія Центру надання адміністративних послуг по Вознесенівському району, розташована за адресою: Україна, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 27. Телефон для довідок: 061-236-04-25.
 • Філія Центру надання адміністративних послуг по Дніпровському та Хортицькому районах, розташована за адресою: Україна, м. Запоріжжя, вул. Кияшка, 22. Телефон для довідок: 061-286-25-43.
 • Філія Центру надання адміністративних послуг по Заводському району, розташована за адресою: Україна, м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної, 56. Телефон для довідок: 061-239-73-22.
 • Філія Центру надання адміністративних послуг по Комунарському району, розташована за адресою: Україна, м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 32. Телефон для довідок: 061-286-25-44.
 • Філія Центру надання адміністративних послуг по Олександрівському району, розташована за адресою: Україна, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50. Телефон для довідок: 061-787-60-11.
 • Філія Центру надання адміністративних послуг по Шевченківському району, розташована за адресою: Україна, м. Запоріжжя, пр. Моторобудівників, 34. Телефон для довідок: 061-286-25-42.

   Адміністративні послуги, що надаються безпосередньо департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради:

 1. Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва (МБУ) та реєстрація в містобудівному кадастрі;
 2. Надання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території м. Запоріжжя;
 3. Погодження містобудівних та архітектурних проектних рішень об’єктів, розташованих в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення та реєстрація в містобудівному кадастрі;