Запобігання та протидія корупції

Шановний відвідувачу!

   Якщо вам стали відомі факти про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) працівниками Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (далі-Департамент), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви можете скористатися наступними каналами для повідомлення:

    1. Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38 (061) 228-22-05, (внутрішній: 105 – для працівників Департаменту). Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по четвер з 08-00 год. до 17-00 год. та у п’ятницю з 08-00 год. до 15-45 год. з щоденною перервою з 12-00 год. до 12-45 год.

    2. Електронна поштова скринька: antikor.datamzmr@ukr.net. Режим роботи захищеної електронної поштової скриньки – цілодобово.

    3. Поштова адреса: вул. Зелінського, 3, м. Запоріжжя, 69126 або скринька для кореспонденції на вході в адмінбудівлю Департаменту. У разі направлення повідомлення поштою або у скриньку у ньому слід зробити позначку: «Про корупцію». 

    4. Особистий прийом громадян керівництвом та уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Департаменті відповідно до графіку особистого прийому громадян.

    5. Повідомити

       Сектор з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Запорізької міської ради співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Тому, у разі якщо особам відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчих органів Запорізької міської ради, підприємств, установ, закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, вони можуть звертатися та повідомити про наявну інформацію телефоном (061) 224-69-78, електронною поштою на адресу сектору з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Запорізької міської ради: dovira@zp.gov.ua. або за допомогою QR-коду:

        Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Згідно з частиною 2 статті 53 Закону України “Про запобігання корупції» Особи, які надають допомогу в запобіганні та виявлені корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні та виявлені корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

ІНФОРМАЦІЯ

щодо уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції

виконавчого комітету Запорізької міської ради

Посада

П.І.П

Контактний телефон

Електрона адреса

1.

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Запорізької міської ради

Долинний

Роман

Ігорович

224-19-34

roman.dolynnyi@zp.gov.ua

2.

Головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Запорізької міської ради

Кольба

Наталія

Анатоліївна

233-81-70

nataliia.kolba@zp.gov.ua

 

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

    - прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;

    - текст повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

   - прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

    Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства згідно зі статтею 53 Закону підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

    Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

    Надана в анонімному повідомленні інформація використовуватиметься керівництвом Департаменту як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

   Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

    Зразок форми письмового повідомлення

Зворотній зв'язок

   Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Міщенко Юрій Васильович, головний спеціаліст відділу правового забезпечення, організаційної та кадрової роботи Департаменту

тел.(061) 228-12-20,

е-mail: antikor.datamzmr@ukr.net ,

Режим роботи:

понеділок-четвер з 08-00 год. до 17-00 год.

п’ятниця з 08-00 год. до 15-45 год.

обідня перерва з 12-00 год. до 12-45 год.

 

Розгляд повідомлень про порушення здійснюється згідно з  

Законом України «Про запобігання корупції»

Порядок організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції".