Запобігання та протидія корупції

Шановний відвідувачу!

   Якщо вам стали відомі факти про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) працівниками Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (далі-Департамент), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви можете скористатися наступними каналами для повідомлення:

    1. Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38 (061) 228-22-05, (внутрішній: 105 – для працівників Департаменту). Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по четвер з 08-00 год. до 17-00 год. та у п’ятницю з 08-00 год. до 15-45 год. з щоденною перервою з 12-00 год. до 12-45 год.

    2. Електронна поштова скринька: antikor.datamzmr@ukr.net. Режим роботи захищеної електронної поштової скриньки – цілодобово.

    3. Поштова адреса: вул. Зелінського, 3, м. Запоріжжя, 69126 або скринька для кореспонденції на вході в адмінбудівлю Департаменту. У разі направлення повідомлення поштою або у скриньку у ньому слід зробити позначку: «Про корупцію». 

    4. Особистий прийом громадян керівництвом та уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Департаменті відповідно до графіку особистого прийому громадян.

 

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

    - прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;

    - текст повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

   - прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

    Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства згідно зі статтею 53 Закону підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

    Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

    Надана в анонімному повідомленні інформація використовуватиметься керівництвом Департаменту як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

   Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

    Зразок форми письмового повідомлення

Зворотній зв'язок

   Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Старченко Євгенія Іванівна, завідувач сектору діловодства відділу правового забезпечення, організаційної та кадрової роботи Департаменту

тел.(061) 228-22-05,

е-mail: antikor.datamzmr@ukr.net ,

Режим роботи:

понеділок-четвер з 08-00 год. до 17-00 год.

п’ятниця з 08-00 год. до 15-45 год.

обідня перерва з 12-00 год. до 12-45 год.

 

Розгляд повідомлень про порушення здійснюється згідно з  

Законом України «Про запобігання корупції»